Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
One for All :-) F One Skate SK8 750 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 684
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
Ach, nie wiem w którym dziale umieścić ten post.

Znalazłem chyba idealny foil na kitefoil i wingfoil i pewnie na pronefoil, ale tego jeszcze nie próbowałem.

F One SK8 750, Stab 160, Fuse XXXS i Maszt 85 cm.

Muszę przyznać, że F One wie jak robić foile. Są zgrabne, lekkie, a przy tym bardzo zwinne i szybkie. Sprawiają olbrzymią przyjemność w lataniu.

Takim jest właśnie wspomniany SK8 750. Łatwy start na desce 50L z wingiem przy 13/14 kts, przy mojej wadze.

Na bank można nim super polatać na kitefoilu od 7 kts i będzie się rewelacyjnie spisywał.

Jest nieduży i lekki, łatwy w transporcie. Idealny na podróż. Jednym foilem można załatwić sobie cały wyjazd. Bez najmniejszy kompromisów. Ma profesjonalnego zadziora. Trudno wykorzystać go do limitu, bo nie ma chyba już żadnych ograniczeń. Wchodzi super w zakręty, rzeczywiście jak taka deskorolka, przy czym ma super glide jak szybowiec i to przy tak znikomych rozmiarach.

Brakuje mi tylko możliwości startu na nim z docku i/lub plaży na pompę. Widziałem już kogoś na SK8 950, ale ważył 30 kg mniej ode mnie i był 30 lat młodszy :-)

Największy SK8 to 1050. Mam nadzieję, że Bartek z SurfPeople/Fone ma taki na stanie do przetestowania. Chciałbym zobaczyć, czy na takim większym mógłbym wystartować z pomostu. Chyba już więcej w życiu mi nic nie byłoby potrzeba i czułbym się bezgranicznie spełniony :-)



26 maja 2023, 19:08
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.