Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Bracuru Foilboards 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
mate102 napisał(a):
Minusy:
-dużo ciężej przekręcić na krawędź do startu szczególnie przy sporym jeziorowym czopie przy 15knt+
-cięższe manewrowanie w wodzie
-pewnie transport lotniczy ale jeszcze nie próbowałem

- z czasem raczej dojdziesz do wniosku że trudniejsze przekręcania na krawędź ma też swoje plus. I robi się to jedno ręcznie i błyskawicznie.
- tutaj masz racje - jej gabaryty nie nadają się do freestyle.
- transport - nie oszuka się fizyki. Jednakże mało która deska mieści się do standardowej walizki. Dla mnie nie ma róznicy czy quiver ma 160 czy 140cm wysokości.
Ceny za przewóz lotniczy te same.

Cytuj:
Co bym zmienił:
-wydłużyłbym szyny na dole tak żeby dochodziły niemal do rufy (przy dużym skrzydle jakiego używam jest spore parcie na przednią nogę)
-dodałbym inserty dla przedniego pada bliżej osi deski w taki sposób żeby można było używać jednego pada na obydwa halsy (przy słabym wietrze i sporym skrzydle jest bardzo duże parcie na palce podczas startu przy obecnym ustawieniu i niebezpieczne gleby do przodu z opcją nadziania się na skrzydło, jedno rozwiązanie jakie znalazłem to postawić tylna nogę mocno na zawietrzną burtę i rozpędzić się z wiatrem kiedy latawiec generuje już na tyle mocy z wiatru pozornego żeby zrównoważyć siły to problem znika)

Jak będziesz zamawiał nową sztukę to oczywiście wszystko do zrealizowania.
To są deski custom. Klient nasz Pan :)
PS. Zimą możesz podesłać do Wiktora i przerobi wg życzenia.


09 cze 2020, 08:23
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 684
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
mate102 napisał(a):
Co bym zmienił:
-wydłużyłbym szyny na dole tak żeby dochodziły niemal do rufy (przy dużym skrzydle jakiego używam jest spore parcie na przednią nogę)


Włóż sobie jakąś małą podkładkę pod stabilizator i lift na przednim skrzydle się zmniejszy tak, ze będziesz podsuwał maszt jeszcze do przodu. Nie wiem jakiego używasz foila ale np. Moses Onda dobrze się sprawdza z podkładką 3 lub 2 stopnie. Ja używałem przy desce Bracuru tej wyższej podkładki i problem z liftem znika. Taka podkładkę można sobie wystrugać.

Jest sporo przykładów na forum jak to dobrze zrobić.


10 cze 2020, 20:56
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
qbaepp11 napisał(a):
Hoverekowi przydało by się trochę kolorów. Może coś w tym stylu Obrazek

Proszę bardzo:
ObrazekObrazekObrazekObrazek


08 wrz 2020, 10:36
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.