Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Witam i zapraszam! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Witam wszystkich zapaleńców pływania na foilu.

Wraz z Filipem Czają (Adminem) stworzylismy to forum z myślą o Was.
Co by się nie rozpisywać - widzimy potrzebę powstania specjalistycznego forum choć jest nas bardzo mało.
Jesteśmy przekonani, że foilboarding będzie się systematycznie rozwijał w Polsce. Chcemy od razu budować miejsce gdzie miłośnicy "wodolotów" będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami a początkujący z tego skorzystają.
Forum to jest nie tylko dla kajciarzy ale również dla użytkowników foila napędzanego czymkolwiek.

Proszę zapoznajcie się z regulaminem: regulamin.php

Mam nadzieję, że podoba Wam się wygląd tego forum przygotowany przez Filipa. Tutaj jego prośba:
viewtopic.php?f=2&t=3

Zapraszam do aktywnego udziału i dodajcie sobie FoilForum.pl do swoich ulubionych.
Marek Rowiński aka BraCuru - Moderator FF.pl.


09 lip 2013, 10:04
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 09 lip 2013, 11:39
Posty: 56
Lokalizacja: Pomezania
Podziękował: 0
Podziękowano: 2
Imię i nazwisko: Tadeusz Niesiobędzki
Cytuj
Niełatwo za Tobą, Marku, nadążyć.
Ale bardzo fajnie jest mieć świadomość, że kogoś jeszcze kręci foil tak samo :D :D :D ( a może jeszcze bardziej) jak mnie.
Twoja foilowa inicjatywa na KiteForum spotkała się z bardzo dużym odzewem i popularnością. Dobrze byłoby, żeby niniejsze przedsięwzięcie spotkało się z równie dużym odbiorem. Pewnie masz świetne pomysły na transfer tego zainteresowania tutaj.
Ale czy trochę nie szkoda tej odrobiny historii, jaka już się zdarzyła na KF. Może KF ma jeszcze jakąś rolę do odegrania?


09 lip 2013, 12:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Witam Tadeusz na forum :D

Szkoda, owszem historycznych zapisów w pierwszym wątku o foilu na KF.pl. Jednakże nie sposób zapakować wszystkiego co się wydarzyło i przede wszystkim co się wydarzy w jednym wątku.
To całe forum dedykowane jest foilowi. Mamy tutaj działy w których mam nadzieję będziemy pisać dalszą historię.
Zwróć uwagę jak trudno odnaleźć w tamtym wątku coś o kupnie, coś o bezpieczeństwie, coś o pierwszych krokach moich, Twoich, Adama, innych. Tutaj będzie banalnie prosto odszukać interesujące kogoś wątki.
Pamiętając o tamtym wątku zamieściłem go w dedykowanym wątku.
Już przeniosłem post o odpowiedzialności i prawie drogi. Mam zamiar poprzenosić inne. Liczę, że zrobisz podobnie i reszta zapaleńców też.
Liczę, że Mr.Dżaniak mimo wstrętu do forów zacznie tutaj pisać. W tej chwili jesteśmy "elitarną" jednostką skupiającą praktycznie samych znajomych. Wykorzystajmy ten fakt, aby zbudować fundamenty forum oparte na szacunku, wiedzy, zdrowym poczuciu humoru...


09 lip 2013, 12:14
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 09 lip 2013, 12:16
Posty: 4
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Cytuj
Serwus Koledzy
Raczej sceptycznie podchodzilem do idei stworzenia osobnego/ dedykowanego forum, mimo to postaram się dołożyć swoje 5 groszy aby to forum było ciekawym, merytorycznym, a przede wszystkim kulturalnym miejscem wymiany informacji. Tym samym chcę podziękować za zaproszenie do tak zacnego grona.
PS. Marku, trzymam kciuki aby starczyło Ci zapału w działaniach. Ciesze się ze mam swój mały udział w twojej nowej pasji i tworzonej przez Ciebie i Tadzia historii.


Ostatnio edytowano 09 lip 2013, 12:32 przez niebrzydki, łącznie edytowano 1 raz



09 lip 2013, 12:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lip 2013, 12:26
Posty: 26
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Cytuj
Marku świetny pomysł!
W pierwszej chwili pomyślałem że nowe forum założyłeś bo zaczęliśmy przeszkadzać na KF.
Ale masz absolutną racje, w jednym założonym watku cieżko cokolwiek poszukać.
Nawt wczoraj szukalem ceny wodolotów by sie upewnić czy dobrze kupiłem :

Ps. Nareszcie istnieje na forum od pierwszych dni jego powstania :)


09 lip 2013, 12:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
edi253 napisał(a):
W pierwszej chwili pomyślałem że nowe forum założyłeś bo zaczęliśmy przeszkadzać na KF.

Myślę, że część KForumowiczów niechętnie patrzyła tam na nas co widać było po tamtej ankiecie i paru postach.
Po co mamy komuś przeszkadzać we wspólnym domu. Tutaj budujemy sobie wolnostojący domek i hulaj dusza :lol:

Cytuj:
Ps. Nareszcie istnieje na forum od pierwszych dni jego powstania :)

...i do końca świata i jeden post dłużej ;)

niebrzydki napisał(a):
Raczej sceptycznie podchodzilem do idei stworzenia osobnego/ dedykowanego forum, mimo to postaram się dołożyć swoje 5 groszy aby to forum było ciekawym, merytorycznym, a przede wszystkim kulturalnym miejscem wymiany informacji. Tym samym chcę podziękować za zaproszenie do tak zacnego grona.

Oooo! Tomek jesteś - wielkie dzięki za pomoc i rejestrację.
Może Tadeusz i ja to udany motor napędowy ale Ty jesteś wysoko oktanowym paliwem.


09 lip 2013, 13:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lip 2013, 14:43
Posty: 14
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 1
Podziękowano: 0
Imię i nazwisko: Andrzej Fal
Cytuj
Koledzy dość komplementowania,
czas zabrać się do foilowania.
Każdy z Was już złapał bakcyla
a co ma zrobić ten co nie pływał?

Kolano już mi pozwala odpalić kita,
tylko hydroskrzydło to inna bajka.
Szukam sprzętu do przetestowania,
bo namawia mnie Marek i Tomek J...

Niebrzydko wygląda nowa zabawa,
dlatego dręczy mnie jedyna obawa,
czy już w tym roku ruszę na wodę,
czy lekarz karze oszczędzać nogę?
:roll:


09 lip 2013, 16:08
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Andrzej - no i jak się nie uśmiać serdecznie :D Dzięki za rymy :lol: :lol: :lol:
Sprzęt do testowania - ciężka sprawa. W Polsce jest może kilkanaście skrzydeł w rękach kajciarzy.
Gdzie kupić? Zajrzyj do działu Giełda - tam lista producentów.


09 lip 2013, 21:26
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.