Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Moses Onda 91 vs Fluente 91 na początek 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 684
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
Maks Zakowski napisał(a):
Ciekawi mnie czy po pewnym czasie Onda może się po prostu znudzić ze względu na łatwość w prowadzeniu i mniejsze prędkości? Lubię Ondę i ten feeling pływania na fali, ale na czop i cruising chyba preferowałbym Fluente ;)


Kurcze dokładnie takie samo pytanie mnie frapuje i chciałem je od kilku dni zadać. I to może nawet nie w stosunku do Ondy ale do Foila. Tzn. nie jestem nim znudzony w żadnym wypadku i do potrenowania jest jeszcze mnóstwo tricków. Ale jak popatrzę ile zmieniłem już sprzętu w ostatnich dwóch latach w stosunku do wcześniejszego pływania na TT to jestem aż przerażony. Kiedyś zmieniałem TT chyba raz na 5 lat. Teraz w ciągu ostatnich dwóch lat dorobiłem się już kilku skrzydeł, a jeszcze więcej wypróbowałem. Hmmm... Sądzę, że długo będę katował foila. TT spadło u mnie na jakieś 3% mojego pływania. Tak się właśnie zastanawiam nad tym znudzeniem jakoś.


30 maja 2019, 21:26
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2015, 17:57
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa / Sopot
Podziękował: 9
Podziękowano: 1
Cytuj
Nie ma nic lepszego niż długie spływy Onda z falami, uwielbiam Onde właśnie dlatego, że czuć fale i można z nimi spływać. Fluente jest nudne bo nic nie czuć, można sobie carve'owac, ale dla mnie to nie to. Fluente jest zdecydowanie bardziej sportowym skrzydłem, ale Onda jest fantastyczna do pływania z falami.


30 maja 2019, 21:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.