Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Ozone Hyperlink V2 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 17 cze 2015, 10:14
Posty: 23
Podziękował: 0
Podziękowano: 4
Cytuj
Cześć,

dzisiaj zaliczyłem mega przyjemną sesję za Zalewie Zegrzyńskim z nowym Hyperlinku V2. Pierwszy raz pływałem na zalewie i spodziewałem się jakiegoś dramatu, a wyszedłem z wody z bananem na twarzy po mega udanej sesji. Pod nogami miałem T38 i Tortugę, a nad głową Hyperlink V2 13m na 13m linkach. Wiało od 6 do 18 węzłów. Wchodząc myślałem, że to będzie walka o życie, ale na szczęście myliłem się.

Nagrałem parę ujęć na go pro, w tym jak latawiec zachowuje się gdy wpadnie do wody (byłem w mega szoku, że zachowuje się jak latawiec pompowany), na dniach postaram się coś skleić.

Tymczasem kilka fotek z premiery Hyperlinka V2 w Polsce (ja byłem tym farciarzem :) ) nad morzem Zegrzyńskim :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A po pływaniu długo jeszcze nie wierzyłem, że na Zalewie można się dobrze bawić na kajcie :D
Obrazek
Obrazek


21 maja 2019, 17:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Morze Zegrzyńskie ;)
Duże zmiany w stosunku do Hyperlinka 1?

Wydaje mi się, że HL i Soul lepiej zachowują się przy restarcie niż dmuchane :idea:
Oczywiście w wietrze granicznym nie jest tak kolorowo ale wartości wiatru granicznego dla komórek i dmuchanych to dwa inne światy


22 maja 2019, 07:25
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 17 cze 2015, 10:14
Posty: 23
Podziękował: 0
Podziękowano: 4
Cytuj
BraCuru napisał(a):
Morze Zegrzyńskie ;)
Duże zmiany w stosunku do Hyperlinka 1?

Wstyd mi się przyznać, ale w zeszłym sezonie jedyny freerideowy latawiec na jakim miałem okazję pływać to było Chrono Ultralight :oops: Nie mam porównania do poprzedniego modelu.

Ciekawi mnie bardzo jeszcze dolny zakres wiatrowy latawca i to ile może leżeć w wodze bez zatonięcia. Jak będę miał okazję to sprawdzić to podzielę się wrażeniami ;)

Tutaj jeszcze króki edit, który okazał się długi przez moje gadanie :D
[video]https://vimeo.com/337736775[/video]


22 maja 2019, 14:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.