Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Słuchawki na Foila. Aftershokz Xtrainerz Sapphire Blue 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 684
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
Hi,

czy ktoś z was miał okazję używać tych słuchawek? Próbowałem je w Media Markcie kilka dni temu i jestem pod wrażeniem ich działania. Model Aftershokz Xtrainerz Sapphire Blue jest wodoszczelny i ma IP68 i teoretycznie powinien nadawać się do foila. Aktualnie używam sporadycznie słuchawki Sony NW-WS623 ale gumki, które używa się w wodzie są zamknięte i dźwięk jest dosyć cichy. Do tego jak naleje się woda do ucha po jakimś nurkowaniu to przez jakąś chwilę nic nie słychać. Pod hełmem słuchawki też nie są zbyt wygodne, bo uciskają w uszy, a bez hełmu wypadają przy wpadaniu do wody. Ogólnie nadają się na pływanie w tą i z powrotem bez wpadania do wody. Ale nie są optymalne choć najlepsze z dotychczasowych.

W przypadku Aftershokz Xtrainerz Sapphire Blue słuchawki nie są douszne i wykorzystują inną technikę. Szczegóły na stronie. Słuchawki nie zakrywają uszu i bez problemu słychać otoczenie. Widziałem kilka filmików na YT ludzi, którzy pływają z tym wpław i podobno w trakcie pływania dźwięk jest bardzo dobry i słuchawki są głośne.

Wadą tego modelu jest brak Bluetooth. Słuchawki mają tylko 4GB pamięci i to wszystko. Czyli nie podłączymy ich do komórki i nie posłuchamy Spotify, a wgrywanie muzyki na jakiś mp3 trąci już myszką. Zbieranie i wgrywanie muzyki jest dosyć kłopotliwe i pochłania sporo czasu.

Mimo wszystko fajnie jest pływać z muzyką, która do tego nie blokuje nam uszu. Wrażenie jest takie jakby ktoś na wodzie rozstawił głośniki. Czasami na Majorce miałem okazję pływać wśród Party-Statków i było miło jak na disco :-) W przypadku tych słuchawek nie zakłócamy jednak otoczenia i jest to dodatkowa zaleta.

Jestem ciekawy waszej opinii na temat tych słuchawek.

Obrazek


23 gru 2019, 00:21
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.