Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Mietków 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
Mariusz przesadzasz - ale dziękuje :-) Uważam ,że każdy powinien chwalić się swoim progresem - wiem zdaje sobie sprawę ,że Marek nas wszystkich zawstydza i onieśmiela - ale wystarczy się nie porównywać do niego w trosce o własną samoocenę :-) bo inaczej łatwo złapać doła i zniechęcić się do foila .
Ale ja mu wcale nie zazdroszczę umiejętności ,, naprawdę chyba bym nawet nie chciał już tak wszystko umieć - bo to takie smutne , niczego już się nie nauczysz :D . A my mamy wszystko przed sobą :) ile nowych tricków, zwrotów , itp . Jak mi coś wyjdzie to jestem mega zadowolony . Najważniejsze to ,,, gonić króliczka ,, . :D :D

Dziś na Mietku dzień foilowy . 4 foile - TT 0 :-). Super dzień - nierówno, szkwaliście ale fajnie .
Zamieniłem hak na linkę i to zmiana na + .
do testów miałem Airusha Ultra 12 m - fajny kite - do foila dla mnie super . w powietrzu wisi nawet jak nie wieje , jest lekki - tak jak Mono jedna tuba poprzeczna . szybko wstaje z wody, nie ''łopocze '' przy loopach jak Mono - chyba dzięki wzmocnieniom /wszyta dynema/ dobrze zachowywał się na przepałowaniu - szkoda że nie lata na 5 linkach .


21 maja 2018, 18:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Ej pany - nie przesadzajcie hahaha.
Doganiacie czołówkę szybko i to jest piękne.
Moje umiejętności mogły być zauważalne 3 lata temu a teraz to już mam z górki.
Zerwane boczne w kolanie nie pomaga nawet w utrzymaniu dotychczasowego poziomu.
Wróciłem na wodę tydzień temu ale tylko po to aby podreparować sobie psyche.
Kolano puchnie i boli a ja pływam jak początkujący.
także teraz ja będę was gonił w rozwoju :)

Trzymam kciuki i cieszę się ogromnie, że foil zdobywa taką popularność na Mietkowie. 4:0 - nokaut!


21 maja 2018, 20:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
:cry: kolano UPS przykra sprawa .


21 maja 2018, 21:33
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sie 2015, 08:19
Posty: 176
Lokalizacja: Iława
Podziękował: 13
Podziękowano: 10
Cytuj
Cytuj:
piotrbyku napisał(a):
Mariusz przesadzasz - ale dziękuje :-) Uważam ,że każdy powinien chwalić się swoim progresem - wiem zdaje sobie sprawę ,że Marek nas wszystkich zawstydza i onieśmiela - ale wystarczy się nie porównywać do niego w trosce o własną samoocenę :-) bo inaczej łatwo złapać doła i zniechęcić się do foila .
Ale ja mu wcale nie zazdroszczę umiejętności ,, naprawdę chyba bym nawet nie chciał już tak wszystko umieć - bo to takie smutne , niczego już się nie nauczysz :D . A my mamy wszystko przed sobą :) ile nowych tricków, zwrotów , itp . Jak mi coś wyjdzie to jestem mega zadowolony . Najważniejsze to ,,, gonić króliczka ,, . :D :D
Cytuj:


Dzięki mój Przyjacielu Siara.....za tyle otuchy, podtrzymywania na duchu :D
W sumie masz rację, że jak już człowiek wszystko umie to mu zaczyna się nudzić...to może lepiej zostanę na tym poziomie co jestem i będę dokładał po 1 centymetrze jak kiedyś Siergiej Bubka???

A tak na serio to stoję w miejscu z progresem, a tak mi już dobrze szło, brak czasu dla foila a i na Jezioraku nic ale to nic nie wieje od 2 miesięcy, a jak coś piardnie to akurat mnie nie ma....qrcze, do Rewy daleko.......gdzie mój zapał :shock:
A może Pesel???
Jasna Dupa

Pozdrawiam
Mariusz


22 maja 2018, 08:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
Ja właśnie tak jak Bubka robię , jedna sesja jedna nowa umiejętność , nie więcej :lol: jak coś za bardzo mi zaczyna wychodzić to od razu kończę sesję , i szybko spuszczam powietrze z kita co by nie kusił. Foile mnie kręci bo z pływania na pływanie mam progres . Wydaje mi się że wiatrowo mieszkam w super miejscu . Ja jestem 3- 4 razy tygodniowo na wodzie - średnio - do spotu mam 25 minut , . a nawet tej zimy która była wyjątkowo mroźna - spot Berzdorfen zamarzł na tydzień tylko . 2 miesiące bez kita to qrwa masakra . rozumię 2 dni - 3 maks . Przeprowadz się do wrocka . A PESELEM się nie zasłaniaj bo chyba na mnie nie zrobisz wrażenia :-P


22 maja 2018, 10:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
MWILCZ napisał(a):
A tak na serio to stoję w miejscu z progresem, a tak mi już dobrze szło,


mam to samo - w foila muszę " się wczuć " ostatnio pływałem cały czas na Delcie i po paru sesjach przesiadłem się na Moses;a i miałem wrażenie ,że uczę się od nowa , teraz po dwóch sesjach wróciło , ale każdego dnia zaczynam " jakby nie na swoim foilu " dopiero po chwili czuję luz . Chyba z foilem nie jest jak z jazdą na rowerze :-(


22 maja 2018, 10:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 sie 2015, 08:19
Posty: 176
Lokalizacja: Iława
Podziękował: 13
Podziękowano: 10
Cytuj
piotrbyku napisał(a):
MWILCZ napisał(a):
A tak na serio to stoję w miejscu z progresem, a tak mi już dobrze szło,


mam to samo - w foila muszę " się wczuć " ostatnio pływałem cały czas na Delcie i po paru sesjach przesiadłem się na Moses;a i miałem wrażenie ,że uczę się od nowa , teraz po dwóch sesjach wróciło , ale każdego dnia zaczynam " jakby nie na swoim foilu " dopiero po chwili czuję luz . Chyba z foilem nie jest jak z jazdą na rowerze :-(

Ja, jak przesiadłem się na Fluente i deskę Hoover od Marka, to po 3 sesjach bez lewitacji ( a gdzie więcej skillu) chciałem popełnić foilowe samobójstwo i sprzedać wszystko w cholerę, ale pojechałem do kuźni talentów do Grzybowa, tam masakra, pod okiem Marka na zajebiście rozkołysanym morzu ( miało wiać 12 knots a wiało około 25 knots) nawet raz nie wyszedłem na patyk, za to wypiłem pół Bałtyku, ale Marek przeprowadził ze mną rozmowę dyscyplinującą i dał mi pierwsze ostrzeżenie wzrokowe. Za chwilkę
pojechałem do Rewy, na flat i pooooooszło. Zaraz po naukach na Silente i już pływaniu i trochę więcej na SU-2, na początku Fluente wydawał mi się nie do ogarnięcia, to teraz :lol: :lol: :D , nawet jak stoisz w miejscu to jesteś w lewitacji......no ale dalej pewnie znowu będę musiał wszystko od początku.
A co do peselu .................to zaryzywowałbym zakładzik???


22 maja 2018, 13:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
MWILCZ napisał(a):
[
A co do peselu .................to zaryzywowałbym zakładzik???



PRZEGRAŁ :-p


23 maja 2018, 19:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
dzis super Berzdorfen

Obrazek

Obrazek


24 maja 2018, 19:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
Obrazek

Tak wygląda Berzdorfen od plaży Bule lagoon - ładnie nie ??

Obrazek

Foil jest niesamowity - jak on ostrzy :o halsówka w górę a w dół krecha z loopami - czad


24 maja 2018, 20:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.