Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Pokrowce 100% handmade in Poland :) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 08 lip 2019, 18:46
Posty: 13
Podziękował: 0
Podziękowano: 1
Cytuj
Każdy robi swoje, a moje nawet przy Twoich ekskluzywnych nie leżały :oops:

Zamiast odczytać moje dobre intencje zapodane w lekko żartobliwy sposób
i przemyśleć czy nie przydała by się również osłona na fuslagę np. sklejana na rzep jak na maszt
można odnieść wrażenie, że poczułeś się urażony, że ktoś śmiał wejść na " Twoje Podwórko "

Fuslaga nie wymaga żadnej osłony ?

p.s.
Zanim zapodałem moją propozycję pokrowca na foila dobrze wiedziałem co robisz
i dlatego zapytałem Admina czy wolno mi napisać post i czy w ten sposób nie nadepnę nikomu na odcisk.

Z życzliwością pozdrawiam.


27 lis 2019, 18:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 wrz 2018, 14:07
Posty: 30
Podziękował: 1
Podziękowano: 4
Cytuj
b@m napisał(a):
Każdy robi swoje, a moje nawet przy Twoich ekskluzywnych nie leżały :oops:

Zamiast odczytać moje dobre intencje zapodane w lekko żartobliwy sposób
i przemyśleć czy nie przydała by się również osłona na fuslagę np. sklejana na rzep jak na maszt
można odnieść wrażenie, że poczułeś się urażony, że ktoś śmiał wejść na " Twoje Podwórko "

Fuslaga nie wymaga żadnej osłony ?

p.s.
Zanim zapodałem moją propozycję pokrowca na foila dobrze wiedziałem co robisz
i dlatego zapytałem Admina czy wolno mi napisać post i czy w ten sposób nie nadepnę nikomu na odcisk.

Z życzliwością pozdrawiam.

Nie dziw się że tak to odebrałem, ale nie tylko ja, dalej nie rozumiem jaki miałeś cel, a życzliwość mi sie źle kojarzy ;)

Co do Twojego pytania "Fuslaga nie wymaga żadnej osłony ?" Moses raczej nie :D a 99% moich sprzedanych pokrowców to Moses
Po zrobieniu takiego na pełne skrzydło , myślałem że to będzie hit, ale 99% woli jednak wersję bez ochrony, główny powód to chyba gabaryty i waga, przynajmniej w mojej wersji, zrobienie jakiejś skromnej wersji "sklejanej na rzep" nie raz nad tym myślaęm, ale wykonanie tego tak żeby było funkcjonalne i ładne mi nie wychodzi , jak masz na to pomysł wykorzystaj to :) bo rynek na pokrowce nie maleje :D


27 lis 2019, 19:20
Zobacz profil

Dołączył(a): 08 lip 2019, 18:46
Posty: 13
Podziękował: 0
Podziękowano: 1
Cytuj
Jacek olsztyn napisał(a):
Nie dziw się że tak to odebrałem, ale nie tylko ja, dalej nie rozumiem jaki miałeś cel, a życzliwość mi sie źle kojarzy ;)


Co tam w tle knujecie to ja nie wiem :mrgreen:
Hmm ... tak sobie pomyślałem, że mało kto wkłada np. do auta foila z masztem, czyli na maszt jest, a samolot ma tylko skarpetki na skrzydełka, ale chyba wyszedłem przed szereg i się zagalopowałem za co serdecznie przepraszam - nie mój problem.

Jacek olsztyn napisał(a):
Co do Twojego pytania "Fuslaga nie wymaga żadnej osłony ?" Moses raczej nie :D a 99% moich sprzedanych pokrowców to Moses [.... ]jak masz na to pomysł wykorzystaj to :) bo rynek na pokrowce nie maleje :D


Wiem, że masz specjalizację i się już w temacie pokrowców na foile na tym Forum nie będę wypowiadał - a to, że coś innego tu zaproponowałem to nie dlatego żeby zrobić Tobie konkurencję tylko chyba wiesz, że szyje pokrowce na deski pod foila i miałem wiele zapytań o pokrowce na foila do kompletu - no to zrobiłem i się podzieliłem.
A to, że na Forum nie każdy ma Mosesa to chyba nie jest dla Ciebie zagrożeniem.

Czasami mam pomysły własne, ale nie lekceważę również pomysłów i rozwiązań klientów.
Mam prawie 300 aukcji na Allegro więc czy ja uszyje pokrowiec na foila czy nie to mnie .....

https://allegro.pl/uzytkownik/CROSSMAX-2005?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-2-1127
https://allegro.pl/uzytkownik/BagMax?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-2-1127

p.s.
A tak na marginesie nie doradzałem tylko się zapytałem, bo doradzać bym nie śmiał :roll:


27 lis 2019, 20:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Taka historia.
Mój przyjaciel Grzesiu, Grześ, Grzesiuniu, kajciarz od początku sportu, prowadzący poważny biznes, zakupił Ondę i pytał mnie o pokrowce.
Poleciłem mu HALS Jacka.
Kumpel odebrał komplecik i szczena mu opadła jak zobaczył pokrowce.
Wysłał mu maila z kopią do mnie.
Poprosiłem o pozwolenie na upublicznienie jego treści tutaj.
Uważam, że takie historie muszą być miłe dla kogoś kto wkłada tyle serca w swoją pracę.

Jacek,

Nie mieliśmy okazji się poznać, ale wczoraj dostałem Twoje pokrowce do Ondy. Sa doskonałe !!!!

Rzadko bywa tak, że coś kupujesz i po prostu jesteś w szoku jak to jest dobrze pomyślane i wykonane, że aż masz ochotę komuś podziękować pomimo, że przecież za to zapłaciłeś. To właśnie te pokrowce takie są !!!! Gratuluje i życzę Ci żeby wszystkie Mosesy na tym świecie chowały dupska w Twoje pokrowce !!!!! Bravo Polska !!!!!

hejka


29 mar 2020, 13:19
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 20 wrz 2018, 14:07
Posty: 30
Podziękował: 1
Podziękowano: 4
Cytuj
BARDZO MIŁE !!!!!
BARDZO MOBILIZUJĄCE !!!!!
DZIĘKUJĘ !!!!!


29 mar 2020, 13:31
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 wrz 2018, 14:07
Posty: 30
Podziękował: 1
Podziękowano: 4
Cytuj
Jak zobaczyłem to kopara mi opadła
Pokrowce Hals jednego z zawodników Machała pomalowane przez Kacpra
Obrazek
Obrazek
Obrazek


22 cze 2020, 10:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.