Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Foil trip 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2013, 09:39
Posty: 399
Podziękował: 0
Podziękowano: 37
Cytuj
Rodzice pojechali na relaks do Swinoujścia, i tak patrząc na kamerę wpadł mi do głowy taki pomysł. Trip ze Świno do Peenemunde i z powrotem do Świno. Potrzebny wiaterek NE 12-15 knt. Wyczyn moze nie duży , ale nie o wyczyn tu chodzi , a o dobrą zabawę. I teraz pytanie . Czy ktoś juz to robil o czy nie ma przeciwwskazań prawnych , by sobie drogą morską taką wycieczke zrobić?Obrazek

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


17 kwi 2018, 12:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 lut 2018, 18:25
Posty: 293
Podziękował: 4
Podziękowano: 32
Cytuj
Plenemunden pękny spot słabo na foila, ale spot miazga . Tam jest zakaz pływania - jakiś park czy coś , takiego . Ale piękne miejsce . Ja tam pływałem w " pięknych okolicznościach przyrody " . Tam pływa się w szuwarkach .można przez nie skakać , totalny flat wyspy i na max płytko , tak po pół łydki . i to się ciągnie 3-4 kilometry . wśród ptaków . pusto i to otwarte morze . czad . Ale Verbotten , Czyli jak złapią zamkną :-) Aby tam popływać nawet zdradzę foila ,https://www.youtube.com/watch?v=-4Mzg2idUcM&t=33s


17 kwi 2018, 15:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
qbaepp11 napisał(a):
Czy ktoś juz to robil o czy nie ma przeciwwskazań prawnych , by sobie drogą morską taką wycieczke zrobić?

Na pewno ktoś tam hula po niemieckiej stronie.
Nie słyszałem, aby ekipa ze Świnoujścia coś takiego robiła. Ekipa ta niestety dopiero rok temu skumała o co chodzi w foilu i są na etapie szlifowania podstawowych rzeczy.
Może w tym roku zabrali by się z Tobą.
Z punktu prawnego nie ma żadnych przeciwwskazań abyś sobie przekraczał granicę.
Warto mieć ze sobą jednak dowód osobisty.
Oczywiście telefon i kartę kredytową. Camelbag i batoniki wskazane.

PS. Pływanie long distance to kwintesencja foila wg mnie. Genialne uzależnienie.
Warto naprawdę spróbować aby poznać zupełnie inny wymiar kajta - to więcej przypomina morskie żeglarstwo a nie szuwarowe pływanko lewo-prawo.


17 kwi 2018, 15:18
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.