Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Flysurfer Soul i Sonic3 - trymowanie uprzęży 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3530
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 292
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
to wygląda na banalny błąd fabryczny. Małe chińskie rączki raz się pomyliły a tutaj takie haloooo ;)
Co na to Flysurfer?


21 wrz 2020, 20:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 27 maja 2018, 18:59
Posty: 106
Podziękował: 7
Podziękowano: 9
Cytuj
Latawiec nowy od Andrzeja, pływałem na nim 50h, wydaje mi się że identyczny supeł był po drugiej stronie ale się ‚rozplatal’ kilka sesji temu, nie zwróciłem na to uwagi bo wcześniej wszystko latało tak jak wydawało mi się ze powinno (to moja pierwsza i jedyna komórka na której latałem). Jeszcze nie miałem okazji popływać po rozplątaniu tego cuda, aż ciekaw jestem jak będzie się pływać.
Dla ciekawości miałem dwa supełki na linkach Z po jednym na każdej, w różnych miejscach...

Z Andrzejem byłem w kontakcie i dał mi numer do Arka by pomoc w trimingu ale jak zacząłem porównywać briadle dokładnie to znalazłem te różnice.


21 wrz 2020, 21:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 maja 2020, 21:32
Posty: 103
Podziękował: 17
Podziękowano: 5
Cytuj
Arek napisał(a):
sp-qba787 napisał(a):
:shock: :shock: :clap: :clap:
Ja w takim razie odpadam. Jak mi przestanie latać to odeślę do FS.

Do Gdańska będziesz miał bliżej niż do Niemiec haha :)
Ogólnie Twój trym wygląda dobrze.
Jeśli Latawiec lata ok to nic bym nie zmieniał, chyba że w kontekście eksperymentowania "a co się stanie gdy..."


Co będzie się działo z latawcem jeśli wytrymujemy C i B w stosunku do A? Dlaczego FS w takim razie nie zrobił możliwości regulacji A i Z? Pytania teoretyczne :-)


21 wrz 2020, 23:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 maja 2018, 18:59
Posty: 106
Podziękował: 7
Podziękowano: 9
Cytuj
Tutaj ładnie wytłumaczone (niestety po niemiecu) jak długość poszczególnych linek ma wpływ na profil latawca.



22 wrz 2020, 09:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 maja 2020, 21:32
Posty: 103
Podziękował: 17
Podziękowano: 5
Cytuj
Ciekawy filmik który jeszcze bardziej rozgrzał moją ciekawość co się stanie jak wytrymujemy latawke w stosunku do A. Z i tak jest przecież częścią depowera... :?:


22 wrz 2020, 21:59
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 maja 2018, 18:59
Posty: 106
Podziękował: 7
Podziękowano: 9
Cytuj
Linki wytrymowane, pierwsza sesja z Soulem i Woo skok 7,6m teraz to jest bajka! jak ktoś napisał związek z tym latawce to skrajności od miłości do nienawiści


26 wrz 2020, 19:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2016, 17:47
Posty: 8
Podziękował: 0
Podziękowano: 2
Cytuj
sp-qba787 napisał(a):
Co będzie się działo z latawcem jeśli wytrymujemy C i B w stosunku do A? Dlaczego FS w takim razie nie zrobił możliwości regulacji A i Z? Pytania teoretyczne :-)


Nie będziesz do końca wiedział jak są ustawione B i C , bo po bloczkach łączą się też z sterówką (Z).
Więc jak wyrównasz A i Z to B i C się rozjedzie. Jak Będzie równo A,B i C a Z przykrótkie, to będzie zawsze lekko przebrany latawiec na hamulcu.
Idealnie gdyby dodali regulację na samej "Z". Wtedy wszystko można sobie dociągać do "A" i nie trzeba kombinować.
Z drugiej strony rozumiem też trochę tą wstrzemięźliwość w opcjach do regulacji, żeby możliwie to uprościć.
Dla nowej osoby sam 'krótki' mikser potrafił być 'onieśmielający' :D A co dopiero kolejny sposób regulacji i jeszcze więcej punktów do regulowania...

Fajnie że jest w końcu opcja długiego miksera, było by super gdyby dało się regulować Z osobno :)


27 wrz 2020, 19:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.