Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
jazda na kółkach z kitem/wingiem/żaglem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 24 lut 2024, 15:33
Posty: 3
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Cytuj
najpierw Cześć! - jestem tu nowy.

Piszę na tym forum bo widzę, że jest żywe :).

Szukam ludzi (najlepiej działających na terenie okolic Trójmiasta), którzy śmigają z kitem/wingiem/żaglem na mountainboardzie lub innym sprzęcie kołowym.

Jak ktoś się zajmuje takimi wynalazkami, lub wie gdzie jest na kółka dobre miejsce w okolicach Trójmiasta, to będę wdzięczny za namiar. W kupie zawsze raźniej i jest szansa na mniej siniaków. ;)

Aktualnie mam winga (jeszcze nie pływany - to mój plan na ten rok), niestety nie załapałem się na śnieg żeby spróbować z nartami :(, szukam innego wstępniaka zanim ruszą wodne kursy na foilu.

Michał.


24 lut 2024, 15:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 685
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 145
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
Jazda na kółkach jest super. Masz wrażenie że latasz na foilu. Optymalnie jest jeździć na asfalcie na jakiejś średnio-długiej desce. Nie może być za długa, bo trudno skręcać, lub masz wrażenie, że jesteś na foilu HA, a jak jest za krótka to będziesz miał wrażenie, że jest niestabilna jakbyś latał na foilu z krótkim fuselage, lub bez stabilizatora.

Mountain boarda jeszcze nie miałem okazji próbować.

Ważne, zabezpiecz sobie tipy na wingu, bo je szybko przetrzesz. Najlepiej owinąć Panzertape, lub kupić dedykowane ochraniacze.

Powodzenia!


25 lut 2024, 18:21
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 24 lut 2024, 15:33
Posty: 3
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Cytuj
Czareka - dzięki za info!

Pierwsze koty za płoty z longboardem na słabym wietrze zaliczone - faktycznie fajna zajawka. Jak na foilu jest lepiej, to cieszy mnie to podwójnie :)

Daj mi jeszcze proszę znać, czy ten panzertape to synonim duct tape? Masz jakąś sprawdzoną taśmę, co nie zostawia śladów na komorach winga po kilku miesiącach?

Jakby ktoś szukał - fajny asfalt bez ruchu (ślepe odcinki drogi) są wzdłuż S7 na zachód od węzła Przejazdowo (zaraz na północ od zbiornika retencyjnego).


05 mar 2024, 22:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.