Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Slingshot Hydrofoil 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2015, 00:21
Posty: 189
Lokalizacja: Kg
Podziękował: 15
Podziękowano: 9
Imię i nazwisko: Kuba Wolański
Cytuj
Slingshot przygotował pełną ofertę foilową łącznie z dedykowanymi śrubami :lol:
http://www.slingshotsports.com/Foil

Mają za to inną opcję dla początkujących - zestaw trzech mieczy o rosnącej długości:

http://www.slingshotsports.com/2016-Foi ... 8cev1uLSUk



Może to być ciekawe rozwiązanie dla szkółek chcących wprowadzić szkolenia z lewitacji do swojej oferty (szczególnie dla Amerykanów - "how to carry your foil"), ale do użytku prywatnego nie widzę w tym sensu. No chyba, że 15-calowy miecz na Resko lub Zatokę ;)


31 sie 2016, 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Nie ma jeszcze oficjalnego info ale wszystkie znaki na necie wskazują, ze doszło do joint venture między Slingiem a Mosesem.
Nawet znam gościa który maczał w tym palce 8-)
Efektem tego jest skrzydło Ghost Whisperer:
Obrazek

Obrazek

Juz mi się ono podoba :) Na 100% oparte jest na kilu Mosesa. A to oznacza, że lotki Slinga i Mosesa będą kompatybilne :D
Foil Slinga będzie pasował również do moich desek :) także proszę ustawiać się grzecznie w kolejeczke, bo Wiktor jest zawalony robota już do lutego :D
No i trzymam kciuki za resztę kolekcji Slinga na 2017 - oby była oparta na tym samym kilu! Wówczas byłby to krok milowy w foilboardingu.


21 lis 2016, 17:19
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2015, 00:21
Posty: 189
Lokalizacja: Kg
Podziękował: 15
Podziękowano: 9
Imię i nazwisko: Kuba Wolański
Cytuj
Sling wszedł jak reszta gigantów oczywiście kilka lat spozniony z foilem, ale komitywa z jedną z czołowych firm branży o duzym doswiadczeniu na pewno jest dobrym posunięciem zamiast eksperymenty na wlasna rękę. No i pewnie obie firmy na tym skorzystają, i oby jeszcze jedna mała zaczynajaca sie na B a kończąca na Uru ;)


21 lis 2016, 21:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
Wolansio napisał(a):
No i pewnie obie firmy na tym skorzystają, i oby jeszcze jedna mała zaczynajaca sie na B a kończąca na Uru ;)

:lol: :lol: :lol:
Kubuś - dobre! dzięki ale ja już wygrałem milion $$$ w lotka i kasa z kajta nie jest mi potrzebna :D Robię to z pasji :)


22 lis 2016, 10:33
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 17 cze 2016, 00:49
Posty: 14
Podziękował: 0
Podziękowano: 2
Cytuj
Cześć.
Nie znam kolekcji Mosesa, ale mam Slinga. Opierając się na przedstawionym zdjęciu moge stwierdzić, ze system mocowania masztu do poprzeczki jest zerżnięty ze Slinga. Poprzeczka rownież ma kształt Slinga.
Deska. Widziałem b podobną konstrukcję nawet w kolorze w zeszłym roku u testera Mosesa we Włoszech. Deska była nieorawdopodobnie lekka. Tester wiązał deskę z masztem sznurkiem na wypadek gdyby odpadł np w wyniku uderzenia. Tłumaczył coś w swoim języku,że w nowym rozdaniu będą do montażu użyte tylko 2 sruby bo 4 to za duży cięzar. Spróbuję odnalezc zdjęcia. Pozdro.


22 lis 2016, 16:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
jacekdaktera napisał(a):
Cześć.
Nie znam kolekcji Mosesa, ale mam Slinga. Opierając się na przedstawionym zdjęciu moge stwierdzić, ze system mocowania masztu do poprzeczki jest zerżnięty ze Slinga.

Sprawdź dobrze czy czasem nie kupiłeś Mosesa w szatach Slinga ;)

Cytuj:
Poprzeczka rownież ma kształt Slinga.

To którego masz, bo te z głównych stron różnią się co najmniej jak koń od krowy:
Sling:
http://www.slingshotsports.com/Hover-Gl ... DRrj_kX1hE

Moses:
http://www.moseshydrofoil.com/fusoliera ... nte-mvf680


22 lis 2016, 18:05
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.