Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
One Strut, czy strutless? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
czareka napisał(a):
Co przeszkadzało Ci w Apollo i czy to samo może może przeszkadzać w CRX, bo to bardzo podobne latwce.

największym podobieństwem jest fakt, że te rzeczy nazywa się jednakowo: "latawiec".
fiat i ferrari to samochody, podobne samochody - mają 4 kółka i kierownicę ;)

Czarku - weź sobie przetestuj porządnie. Pożycz od kogoś - zapłać mu za wynajęcie. Ale nie na dwa halsy ale parę godzin w różnych warunkach.
Zrzuć sobie Clouda na morzu przy 5B, na jeziorze przy 20kts i 6kts i zobacz sam jak sobie poradzisz.

Mi najlepiej leży Apollo a Feeelowi wcale choć mamy podobne umiejętności. czytanie for jest faktycznie marnowaniem czasu w tym temacie.
Myślę, że zbyt akademicko podchodzisz do tematu.


31 maja 2017, 12:19
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 685
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 145
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
BraCuru napisał(a):
czareka napisał(a):
Co przeszkadzało Ci w Apollo i czy to samo może może przeszkadzać w CRX, bo to bardzo podobne latwce.

największym podobieństwem jest fakt, że te rzeczy nazywa się jednakowo: "latawiec".
fiat i ferrari to samochody, podobne samochody - mają 4 kółka i kierownicę ;)

Czarku - weź sobie przetestuj porządnie. Pożycz od kogoś - zapłać mu za wynajęcie. Ale nie na dwa halsy ale parę godzin w różnych warunkach.
Zrzuć sobie Clouda na morzu przy 5B, na jeziorze przy 20kts i 6kts i zobacz sam jak sobie poradzisz.

Mi najlepiej leży Apollo a Feeelowi wcale choć mamy podobne umiejętności. czytanie for jest faktycznie marnowaniem czasu w tym temacie.
Myślę, że zbyt akademicko podchodzisz do tematu.


Hi,

dzięki za odp. Na Cloud nie chcę pływać na więcej jak 15 i poniżej kts. Na więcej wiatru wezmę już sobie założę innego kite, który i tak będzie latał.

Co do tego Fiata i Ferrari w odniesieniu CRX do Apollo, różnica jest aż tak duża?

Będę próbował gdzieś to przetestować. Na moim spocie jednak są na to słabe warunki. Ale będę za kilka dni na Sotavento, a tam mają cabrinhe to może będą mieli apollo. CRX jeszcze nie wiem gdzie mogę przetestować. Musze poszukać. W Polsce jak jestem nad wodą to przeważnie w okolicach Poznania lub na Mazurach. Ale może coś mają w Holandii.


31 maja 2017, 13:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
czareka napisał(a):
Co do tego Fiata i Ferrari w odniesieniu CRX do Apollo, różnica jest aż tak duża?

TAK.
Problem polega na tym, że dla mnie na przykład Apollo to Ferrari a dla kolegi obok wręcz przeciwnie - CRX.
I taki jest pożytek z forów.
Feel ma rację - nie podejmowałbym decyzji na podstawie forum jeśli mam okazję przetestować.

CRX będę miał do testów od 21 czerwca do końca lipca.
Apolla Ci nie dam - za bardzo sobie cenię mojego kochanego kajcika 8-)


31 maja 2017, 13:58
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 cze 2013, 13:16
Posty: 300
Lokalizacja: Sopot
Podziękował: 66
Podziękowano: 18
Imię i nazwisko: Filip
Cytuj
czareka napisał(a):
Co przeszkadzało Ci w Apollo i czy to samo może może przeszkadzać w CRX.

Wszystko już zostało napisane ;) Apollo: viewtopic.php?f=6&t=312 CR:X: viewtopic.php?f=6&t=319
Tetuj, testuj, testuj 8-)


31 maja 2017, 15:15
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2017, 23:04
Posty: 685
Lokalizacja: Düsseldorf, Poznań, Palma de Mallorca
Podziękował: 38
Podziękowano: 145
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Cytuj
Ok. kupiłem Apollo bez testowania, bo nie miałem niestety okazji. Dzisiaj udało mi się pierwszy raz go rozpakować i napmopować tuby. Jak na 12 to jakiś wielki monster z tego apollo. Mam wrażenie, że jest duży jak jakaś 16tka.

Zastanawiam się jak go składać. Jest na to jakiś dobry patent? Mam wrażenie, że się połamie przy składaniu taki jest sztywny materiał. Ale może po kilku lataniach się to zmieni?

CA


28 cze 2017, 01:53
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2013, 12:30
Posty: 3531
Lokalizacja: West Coast
Podziękował: 293
Podziękowano: 144
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
Cytuj
czareka napisał(a):
Ok. kupiłem Apollo bez testowania, bo nie miałem niestety okazji. Dzisiaj udało mi się pierwszy raz go rozpakować i napmopować tuby. Jak na 12 to jakiś wielki monster z tego apollo. Mam wrażenie, że jest duży jak jakaś 16tka.

Odpowiedź we właściwym wątku:
viewtopic.php?f=6&t=312&p=2597#p2597


28 cze 2017, 08:07
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software, customized by DziennikLotow.pl
Partnerzy serwisu: Bus-Ekspert.pl | Bus-Owners.com.
Korzystając z forum akceptujesz Regulamin.