Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Klub 50+ (prędkość) 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Chyba to mam 8-)

Na aktualnym wyjeździe druga taka sesja, pierwsza 46 km/h i dzisiaj złamane 50 km/h. Miałem jedną glebę 2 koziołki do okoła baru i powieki na drugiej stronie :D

Próbowałem od dłuższego czasu, kilka lat temu Marek wylał mi wiadro zimnej wody po dziwnych odczytach z endomondo. Potem dłuższa przerwa od podejść, w tym sezonie dosłownie 2 i zbliżenie się do 45 km/h.

Musze przywyczaić się do takiej prędkości, bo czuje że mam jeszcze mały zapas, ale lekko miękną mi nogi :mrgreen:

Wynik zrobiony na dość nietypowym zestawie do bicia rekordów, bo Bandit S 8m, Mirage 1000 i deska Pocket 110 bez strapów :twisted:

Jak dokładnie sprawdzić i potwierdzić wynik?

Obrazek
Obrazek

02 mar 2021, 04:36

Podziękował: 208
Podziękowano: 127
Imię i nazwisko: Marek Rowiński
bartekk napisał(a):
kilka lat temu Marek wylał mi wiadro zimnej wody po dziwnych odczytach z endomondo. Potem dłuższa przerwa od podejść, w tym sezonie dosłownie 2 i zbliżenie się do 45 km/h.

Nie byłeś jedynym ;)
Jeśli chcesz sprawdzić wynik to przeanalizuj gpx z tej sesji na gpsar programie lub podeślij go na bracuru@gmail.com.

02 mar 2021, 10:25
Zobacz profil WWW

Podziękował: 26
Podziękowano: 54
Imię i nazwisko: Cesar August jr.
Ja już też widziałem 62 na Onda i byłem zachwycony :-) Okazało się, że to jakiś błąd pomiaru musiał być.

02 mar 2021, 12:43
Zobacz profil WWW

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
BraCuru napisał(a):
bartekk napisał(a):
kilka lat temu Marek wylał mi wiadro zimnej wody po dziwnych odczytach z endomondo. Potem dłuższa przerwa od podejść, w tym sezonie dosłownie 2 i zbliżenie się do 45 km/h.

Nie byłeś jedynym ;)
Jeśli chcesz sprawdzić wynik to przeanalizuj gpx z tej sesji na gpsar programie lub podeślij go na bracuru@gmail.com.

Ok, wysyłam. Dzięki.

Dla mnie ta wczorajsza prędkość to już był na prawdę ogień i blisko limitu, mam nadzieje że nie okarze się to błędem i marnymi 30 km/h :lol: ;)

02 mar 2021, 16:18

czareka napisał(a):
Ja już też widziałem 62 na Onda i byłem zachwycony :-) Okazało się, że to jakiś błąd pomiaru musiał być.

Uff, tym razem nie czuję się jak kat ;)
Bartek - potwierdzam, że złamałeś 50tkę osiągając pułap na wysokości około 52-53kmh.
Dokładnie nie powiem ile bo dostałem od Ciebie plik formatu garmina pod tytułem fit.
Musiałem go przerobić na gpx a to dało "ząbkowy" zapis trackingu. Zamiast ciągłej linii jest ona poszarpana.
Dokładność takiej transformacji oceniam na 95% ale zakładając interpolację z grafiki na pewno pękło 52kmh.
Miałeś 13 prób prędkościowych i parę wyraźnie oscylowało wokół 50.

Tutaj grafiki:
Obrazek

Obrazek

Pytanie do użytkowników Suunto - jak wyciągacie aktualnie gpx z zegarków?
Do lutego Suunto miało movescount któy został uśmiercony i zastąpiony apkami których nie znam: suunto app oraz suuntolink.

03 mar 2021, 11:02
Zobacz profil WWW

Podziękował: 1
Podziękowano: 5
Ja w końcu wypróbowałem moje 671 Mosesa. Stabilność i prędkość super. Prędkość 55 max dziś ale przeloty 45-47km/h bez problemów. Po glebie w tak zimnej wodzie lekko odechciało mi się rekordów.
Ale jestem dobrej myśli , 60 pyknie na 100%.

12 kwi 2021, 11:28

Na Top liście 50+ zmiana na pudle! Brawo Paweł Fijałkowski:
https://www.facebook.com/groups/304541247091099

Zaczynamy ocierać się coraz częściej o 60kmh co dla amatorów jest prędkością światła :shock: :shock: :shock:

Przypomnę, że prosi 60kmh osiągają często na downwindzie przy 10ktylko ts wiatru a ich maksy to 75kmh (to już skok w nad przestrzeń)
O tym też na grupie FB. Zapraszam do wyzwania!

30 kwi 2021, 10:32
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10